PAR MUMSPRODUKTIJAUTĀJIET MUMS

UZ SĀKUMLAPU  


   Firma „ODA LUX” ir dibināta 1992. gadā kā pirotehnisko pakalpojumu sniedzēji.

   No 2000. gada sākām pievērsties agroķīmijas nozarei, ražojot un tirgojot Pret kurmju līdzekli un Pret salnu dūmu sveces. Šie izstrādājumi tika radīti mūsu firmas laboratorijā un divus gadus izmēģināti līdz bijām pārliecināti par izstrādājumu efektivitāti. Jau pirmajā gadā sākām Pret kurmju līdzekļa eksportu uz Igauniju un guvām atzinību. Pret kurmju līdzekļa sastāvā nav indes vai kaitīgas ķīmiskās vielas un līdz ar to šis līdzeklis neiznīcina kurmjus bet aizbaida prom no konkrētā apvidus. Pret kurmju līdzeklim un Pret salnu dūmu svecēm esam ieguvuši CE sertifikātu. Dumu sveču sastāvā pārsvarā ir pārtikā lietojamas vielas un līdz ar to nekāds kaitējums ziedošajiem augiem netiks nodarīts.

   No 2002. gada sākām tirgot arī malto, tehnisko sēru priekš siltumnīcu, pagrabu un noliktavu dezinfekcijas. Sērs ir vienīgais visefektīvākais un lētākais dezinfekcijas līdzeklis pasaulē, bet to lietojot jābūt piesardzīgiem, jo dedzinot sēru rodas sēra dioksīds, kas ir kaitīgs cilvēkiem. Un līdz ar to sēru nedrīkst lietot tādu pagrabu dezinfekcijai virs kuriem ir dzīvojamās telpas. 

   No 2007. gada, sākām ražot līdzekli pret āra skudrām.

 

 Visi šie līdzekļi nesatur kaitīgās ķīmiskās vielas un pārsvarā sastāv no dabas produktiem, kuri nav kaitīgi apkārtējai videi un cilvēkiem.Mājas lapas izstrādi un uzturēšanu piedāvā
GILMORE SIA